Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

GONGAI ir REFEFINGAS - KALĖDINIS

 • Data
  12 14d. Kaune; 12 20d. Vilniuje
 • Vieta
  Kaunas 14d. ir Vilnius 20d.
 • Adresas
  "Gaja" studija, Savanorių 130A; "Studija OM" Vivulskio 41, Vilnius
 • Vedantysis
  Raimondas Binkauskas & Sigitas Povilaitis
 • Registracija
  Tel.: +370 655 55254, El.p. gongocentras@gmail.com

„GONGBIRTHING“ (GONGAI+REBEFINGAS) – tai kvėpavimo praktika gongų garsuose! DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA!

ŠVENTINIAI KALĖDINIAI GONGBIRTHING'O VAKARAI

TEMA:
"LAISVAS ir LAIMINGAS"

KAUNE: Savanorių pr. 130A (GAJA namai) 18:00
VILNIUJE: Vivulskio g. 41 (Studija OM) 19:00

Informacija ir registracija:

+370 655 55254, el.p.gongocentras@gmail.com (Raimondas)
+370 68694952 el.p. sigitas@netradicineterapija.lt (Sigitas)

 Kiekvienas susitikimas, tai ne vien sesija, bet ir seminaras pažinimui, patyrimui, savikeitai. Kiekviena sesija - gilus apsivalymo ir vidinės savireguliacijos, savikeitos procesas.

DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA! Du meistrai!

Ketverius metus kartu dirbantys šios programos kūrėjai pasidalins savo patirtimi, atsakys į jūsų į klausimus, pamokys ir padės taisyklingai praktikuoti "GongBirthing;ą"

Ilgai brandinta mintis tapo nepaprastai efektyviu vidinės savikeitos instrumentu. Apjungus dvi dvasinio apsivalymo kryptis - rytietišką kvėpavimo techniką ir garso terapijos praktiką, atsivėrė nauja galimybė, erdvė vidiniam pasikeitimui, transformacijai.

REGISTRACIJA BŪTINA:
         
Tel.: +370 655 55254, El.p.gongocentras@gmail.com
       
Kaina 25 Eur. VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.
Poroms ir grupėms 20 Eu/asm.

KAUNE: Savanorių pr. 130A (GAJA namai) 18:00
VILNIUJE: Vivulskio g. 41 (Studija OM) 19:00

Informacija:

+370 655 55254, el.p.gongocentras@gmail.com (Raimondas)
+370 68694952 el.p. sigitas@netradicineterapija.lt (Sigitas)

Susitikimas kas kart kitoks, išlaisvinantis nuo senų nebereikalingų energijų, įsisenėjusių mąstymo projekcijų, įvairių neharmoningo gyvenimo pasekmių kūne ir energinėje žmogaus sistemoje. Tai daugiau vidinio apsivalymo ir transformacijos sesija. Kvėpuojant tam tikru būdu, švelniai persmelkiančių garsų energijoje "įsijungia" vidinės savireguliacijos mechanizmas, organizmas pats pradeda valytis nuo įvairaus užsiteršimo, grįžta visapusė harmonija.

Rytietiškas kvėpavimas yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai.

Seminarą veda: Raimondas Binkauskas ir Sigitas Povilaitis. Renginio trukmė ~ 2,5 - 3 val. Dalyvio indėlis: 25 Eur., jei ateinate dviese: po 20 Eur. Registracija patvirtinama tik užsiregistravus: el paštu gongocentras@gmail.com, tel.: 8655 55254(Raimondas) sigitas@netradicineterapija.lt, tel.: 8686 94952(Sigitas)

„GongBirthing‘as“ veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu:

1. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas.

2. „GongBirthing‘as“ paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti.

3. Dvasiniu lygiu „GongBirthing‘as“ gydo sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai.

„GongBirthing‘as“ didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

gongocentras@gmail.com, tel.: 8655 55254(Raimondas) sigitas@netradicineterapija.lt, tel.: 8686 94952(Sigitas)


Raimondas Binkauskas - gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis.

Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais.

Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

Sigitas Povilaitis:

Sigitas Povilaitis yra vienas pirmųjų Reiki Meistras Mokytojas pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą Lietuvoje, Tibetans Reiki Meistras Mokytojas pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą. Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla", bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, praktikuoja Dzogchen praktiką.